Trochę informacji o nas!

Klubik dla dzieci Fika został założony z myślą o mamach, które potrzebują profesjonalnej opieki  dla swojego dziecka.

Klubik malucha dla dzieci Fika został założony również z myślą o maluchach, które śnią o tym, aby oddać się sielskiej i beztroskiej zabawie ze swoimi rówieśnikami oraz w atmosferze inspiracji poznać otaczający je zewsząd świat.

Nasz klub malucha jest miejscem, które zapewnia dzieciom spokój i poczucie bezpieczeństwa. Opieka nad dzieckiem odbywa się na dwóch głównych płaszczyznach, staramy się stymulować zarówno rozwój intelektualny jak i fizyczny poprzez aktywne uczestnictwo dzieci w różnorodnych zajęciach. Profesjonalnie dobrany plan dnia pozwala dzieciom zdobyć nowe umiejętności jak i rozwijać już znane.

Gwarantujemy profesjonalną opiekę nad dzieckiem w Piasecznie. Gwarantujemy synchroniczny rozwój psychoruchowy dziecka w okresie dla niego najważniejszym.

Bez wpisowego!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin

Posiadamy wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno pod numerem 7/K/2014