Angielski dla malucha

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko umiało:

-płynnie wymawiać głoski i sylaby, następnie łączyć je w wyrazy i zdania (zarówno po angielsku jak i po polsku)

-by nauczyło się łączyć określone gesty z angielskimi nazwami i poleceniami

-by rozwijało swoją wrażliwość językowo-muzyczną

-by pogłębiało swoje umiejętności językowe poprzez to, co naturalne w rozwoju małego dziecka: ruch, taniec śpiewanki, pokazywanki

-by ćwiczyło pamięć, a to, jak ją wyćwiczy teraz, będzie fundamentem jego przyszłej edukacji przedszkolnej i szkolnej

przyjdź na nasze zajęcia z jęz. angielskiego dla małych dzieci, a zainwestujesz we wszechstronny rozwój swojego dziecka.

Okres przed-przedszkolny to najintensywniejszy rozwój umysłu dziecka. Im dasz mu więcej pozytywnych bodźców tym lepiej się rozwinie i będzie dużo łatwiej się uczyć w przedszkolu i szkole.

 

Metoda E.E. Gordona

W myśl teorii uczenia się muzyki Edwina E. Gordona, muzyka w okresie prenatalnym oraz do 18 miesiąca życia jest podstawowym bodźcem, stanowi jedną z głównych form aktywności dziecka. Mówi się o paraleli uczenia muzyki i uczenia mowy. Im bogatsze w stymulację dźwiękowo-muzyczną i językową będzie środowisko dziecka, tym bardziej układ nerwowy będzie dostosowany do odbioru, transmisji i przetwarzania takich właśnie bodźców po przyjściu na świat.

Czytaj dalej

Informacja

W zakładce Różności będziemy informować wszystkich zainteresowanych o naszych nowych inicjatywach, pomysłach i przedsięwzięciach, a także zamieszczać opisy naszych działań.